Koristimo vlastite kolačiće i kolačiće treće strane kako bismo Vam pružili najbolje korisničko iskustvo. Korištenjem ove web stranice prihvaćate upotrebu takvih kolačića.
  • utakmica

Stolni tenis - Setka Cup klađenje

Utakmica

05.08.2020

08:25

Gnoeviy, Roman 1 1,50

Paniotov, Aleksandr 2 2,40

08:30

Shmyndra, Yuri 1 1,55

Kapinus, Rodion 2 2,30

08:35

Korovychenko, Valentyn 1 1,85

Yolkin, Anton 2 1,85

08:45

Semenets Sergey 1 2,85

Dovzhenko, Sergey 2 1,37

08:50

Mischenko, Vladislav 1 1,35

Efimenko, Ivan 2 2,95

08:55

Marchuk, Maksym 1 2,30

Tridukh, Igor 2 1,55

09:00

Yurkov, Artem 1 2,30

Gudimenko, Evgeniy 2 1,55

09:05

Kirsanov, Konstantin 1 2,40

Malinka, Roman 2 1,50

09:15

Podolian, Andrii 1 2,30

Yurenev, Oleh 2 1,55

09:20

Petrushenko, Yurii 1 2,20

Zayets, Alexey 2 1,60

09:25

Paniotov, Aleksandr 1 2,30

Solomko, Ruslan 2 1,55

09:30

Vlasenko, Valeriy 1 2,05

Shmyndra, Yuri 2 1,70

09:35

Fedorchenko, Andriy 1 1,75

Yolkin, Anton 2 1,95

09:45

Kucheryavyi, Vadym 1 2,10

Semenets Sergey 2 1,65

09:50

Gudimenko, Dmytro 1 1,60

Buberenko, Aleksandr 2 2,20

10:00

Gudimenko, Evgeniy 1 1,50

Ivanov, Viktor 2 2,40

10:05

Korovychenko, Valentyn 1 1,75

Kirsanov, Konstantin 2 1,95

10:15

Yurenev, Oleh 1 1,30

Drach, Dmitriy 2 3,20

10:20

Mischenko, Vladislav 1 1,35

Zayets, Alexey 2 2,95

10:25

Marchuk, Maksym 1 4,80

Paniotov, Aleksandr 2 1,15

10:30

Yurkov, Artem 1 1,85

Kapinus, Rodion 2 1,85

10:35

Yolkin, Anton 1 1,85

Malinka, Roman 2 1,85

10:45

Podolian, Andrii 1 2,10

Dovzhenko, Sergey 2 1,65

10:50

Buberenko, Aleksandr 1 3,20

Efimenko, Ivan 2 1,30

10:55

Gnoeviy, Roman 1 1,70

Tridukh, Igor 2 2,05

11:00

Vlasenko, Valeriy 1 2,20

Gudimenko, Evgeniy 2 1,60

11:05

Korovychenko, Valentyn 1 1,85

Fedorchenko, Andriy 2 1,85

11:15

Kucheryavyi, Vadym 1 2,55

Yurenev, Oleh 2 1,45

11:20

Petrushenko, Yurii 1 2,10

Gudimenko, Dmytro 2 1,65

11:30

Yurkov, Artem 1 2,65

Shmyndra, Yuri 2 1,43

11:45

Podolian, Andrii 1 2,40

Semenets Sergey 2 1,50

11:50

Mischenko, Vladislav 1 1,85

Buberenko, Aleksandr 2 1,85

11:55

Marchuk, Maksym 1 3,60

Gnoeviy, Roman 2 1,25

12:00

Ivanov, Viktor 1 1,50

Kapinus, Rodion 2 2,40

12:15

Drach, Dmitriy 1 2,40

Dovzhenko, Sergey 2 1,50

12:20

Gudimenko, Dmytro 1 1,50

Zayets, Alexey 2 2,40

12:30

Vlasenko, Valeriy 1 2,30

Yurkov, Artem 2 1,55

12:45

Kucheryavyi, Vadym 1 2,05

Podolian, Andrii 2 1,70

12:50

Petrushenko, Yurii 1 2,10

Efimenko, Ivan 2 1,65

12:55

Tridukh, Igor 1 1,40

Solomko, Ruslan 2 2,75

13:00

Gudimenko, Evgeniy 1 1,60

Kapinus, Rodion 2 2,20

13:15

Yurenev, Oleh 1 2,30

Dovzhenko, Sergey 2 1,55

13:20

Mischenko, Vladislav 1 1,70

Gudimenko, Dmytro 2 2,05

13:30

Shmyndra, Yuri 1 1,40

Ivanov, Viktor 2 2,75

13:45

Semenets Sergey 1 1,50

Drach, Dmitriy 2 2,40

13:50

Petrushenko, Yurii 1 2,05

Buberenko, Aleksandr 2 1,70

13:55

Gnoeviy, Roman 1 2,30

Solomko, Ruslan 2 1,55

14:20

Zayets, Alexey 1 2,30

Efimenko, Ivan 2 1,55

14:25

Paniotov, Aleksandr 1 2,75

Tridukh, Igor 2 1,40

14:50

Mischenko, Vladislav 1 2,05

Petrushenko, Yurii 2 1,70

15:20

Gudimenko, Dmytro 1 1,65

Efimenko, Ivan 2 2,10

15:50

Buberenko, Aleksandr 1 1,55

Zayets, Alexey 2 2,30

U listiću