Koristimo vlastite kolačiće i kolačiće treće strane kako bismo Vam pružili najbolje korisničko iskustvo. Korištenjem ove web stranice prihvaćate upotrebu takvih kolačića.
  • utakmica

Stolni tenis - Ukrajina Win Cup klađenje

Utakmica

08.07.2020

23:00

Kostuk, Borys 1 1,85

Grishchenko, Aleksandr 2 1,85

23:00

Yushko, Roman 1 4,40

Plyushch, Pavel 2 1,17

23:30

Butkov, Maksim 1 2,55

Grishchenko, Aleksandr 2 1,45

23:30

Bonishchuk, Taras 1 1,60

Chernetskiy, Igor 2 2,20

23:45

Elkhov, Artur 1 1,55

Doroshenko, Artem 2 2,30

09.07.2020

00:00

Yushko, Roman 1 1,43

Chernetskiy, Igor 2 2,65

00:15

Panyushkin, Andrey 1 1,75

Nemchenko, Denis 2 1,95

00:30

Kostuk, Borys 1 2,65

Butkov, Maksim 2 1,43

00:30

Bonishchuk, Taras 1 1,90

Plyushch, Pavel 2 1,80

00:45

Elkhov, Artur 1 2,30

Nemchenko, Denis 2 1,55

01:00

Yushko, Roman 1 2,10

Bonishchuk, Taras 2 1,65

01:15

Panyushkin, Andrey 1 1,95

Doroshenko, Artem 2 1,75

01:30

Chernetskiy, Igor 1 3,05

Plyushch, Pavel 2 1,33

01:45

Elkhov, Artur 1 2,30

Panyushkin, Andrey 2 1,55

02:15

Nemchenko, Denis 1 1,85

Doroshenko, Artem 2 1,85

05:30

Isakov, Vyacheslav 1 1,50

Stepanov, Denis 2 2,40

05:45

Varchenko, Mikhail 1 1,60

Kebalo, Denis 2 2,20

06:00

Isakov, Vyacheslav 1 1,85

Solovey, Vitaliy 2 1,85

06:00

Stepanov, Denis 1 2,05

Lebedev, Denis 2 1,70

06:15

Tsubera, Roman 1 1,90

Pavlyuk, Oleg 2 1,80

06:30

Korobeynik, Sergey 1 2,20

Lebedev, Denis 2 1,60

06:30

Solovey, Vitaliy 1 1,55

Stepanov, Denis 2 2,30

06:45

Sukovatiy, Igor 1 1,85

Tsubera, Roman 2 1,85

07:00

Zaychenko, Valentin 1 1,85

Turchenko, Dmitriy 2 1,85

07:15

Kutniy, Ilya 1 1,60

Varchenko, Mikhail 2 2,20

07:30

Turchenko, Dmitriy 1 2,05

Korobeynik, Sergey 2 1,70

07:30

Isakov, Vyacheslav 1 1,90

Zaychenko, Valentin 2 1,80

07:45

Lukatsky, Andrey 1 1,65

Kutniy, Ilya 2 2,10

08:00

Lebedev, Denis 1 2,30

Solovey, Vitaliy 2 1,55

08:15

Pavlyuk, Oleg 1 1,43

Sukovatiy, Igor 2 2,65

08:30

Korobeynik, Sergey 1 1,70

Solovey, Vitaliy 2 2,05

08:45

Kebalo, Denis 1 2,55

Pavlyuk, Oleg 2 1,45

09:00

Zaychenko, Valentin 1 1,60

Stepanov, Denis 2 2,20

09:00

Turchenko, Dmitriy 1 2,05

Isakov, Vyacheslav 2 1,70

09:15

Varchenko, Mikhail 1 2,10

Lukatsky, Andrey 2 1,65

09:30

Isakov, Vyacheslav 1 1,85

Korobeynik, Sergey 2 1,85

09:30

Stepanov, Denis 1 1,70

Turchenko, Dmitriy 2 2,05

09:45

Tsubera, Roman 1 1,43

Varchenko, Mikhail 2 2,65

10:00

Lebedev, Denis 1 2,05

Zaychenko, Valentin 2 1,70

10:15

Sukovatiy, Igor 1 2,30

Kebalo, Denis 2 1,55

10:30

Zaychenko, Valentin 1 1,80

Solovey, Vitaliy 2 1,90

10:45

Kutniy, Ilya 1 2,10

Sukovatiy, Igor 2 1,65

11:00

Turchenko, Dmitriy 1 1,85

Lebedev, Denis 2 1,85

11:00

Zaychenko, Valentin 1 2,40

Korobeynik, Sergey 2 1,50

11:30

Lebedev, Denis 1 1,90

Isakov, Vyacheslav 2 1,80

12:00

Solovey, Vitaliy 1 2,75

Turchenko, Dmitriy 2 1,40

12:00

Stepanov, Denis 1 1,55

Korobeynik, Sergey 2 2,30

U listiću