Sázenka
Moje sázky
Vaše sázenka byla úspěšně přijata! Přejeme Vám hodně štěstí!
Nebyly vybrány žádné sázky. Chcete-li položit sázku na sázenku, klikněte prosím na příslušný kurz.
  • Počet sázek: 0 Sázky
  • Celková sázka: 0.00 EUR
  • Možná výhra: 0,00 EUR
Vaše sázka je doručována... Prosíme o trpělivost...
Pozor!
Chcete-li používat funkci „Mé sázky“, přihlaste se anebo se zaregistrujte.
Na sázence

Sázenkové kombinace

Druhy sportu

Hry v následujících:
<1h 2h 4h 6h 12h
Údaje se nahrávají ...

Kurzy pod: 2,00

13.08.2022

04:00 Luks Sportowa Czworka Radom - Czarni Sosnowiec

28.00

15.00

1.02

+3
04:00 Hertha BSC - RB Leipzig

1.95

3.60

3.20

+4
04:00 Bergnäsets AIK - Sund IF

1.85

3.75

3.35

+3
04:00 Gimhae FC - Daejeon Korail FC

1.83

3.15

4.10

+3
04:00 WKS Slask Wroclaw - Gornik Leczna

2.65

4.50

1.97

+3
04:00 Vegalta Sendai - Omya Ardija

1.63

3.75

4.70

+28
04:00 Montedio Yamagata - Zwiegen Kanazawa

1.65

3.75

4.80

+27
04:00 Fagiano Okayama - Renofa Yamaguchi FC

1.70

3.55

4.60

+26
04:00 V-Varen Nagasaki - FC Ryukyu

1.85

3.25

4.20

+26
04:00 B. Binh Duong - Saigon FC

2.00

3.25

3.45

+12
04:00 Vanraure Hachinohe FC - Iwaki FC

6.50

4.10

1.43

+9
04:30 Incheon United FC - Jeonbuk Hyundai Motors FC

3.50

3.35

2.00

+79
04:30 Sandvikens AIK FK - IFK Stocksund

6.25

5.00

1.37

+3
05:00 LKS Goczalkowice-Zdroj - MKS Odra Wodzislaw Slaski

1.95

3.30

3.45

+4
05:00 Ons Oulu - PK-35 Helsinki

5.25

4.50

1.45

+3
05:00 Preussen Munster - Fortuna Dusseldorf

2.00

3.60

3.10

+3
05:00 IFK Luleaa - Ytterhogdals IK

1.05

11.00

23.00

+3
05:00 Stenungsunds IF - Vänersborgs FK

1.60

4.20

4.20

+3
05:00 IFK Östersund - Kiruna FF

1.53

4.10

4.80

+3
05:00 VfL Wolfsburg - Hannover 96

1.83

3.45

3.75

+3
05:00 1. FC Heidenheim - Astoria Walldorf

1.33

5.25

7.00

+4
05:00 FC Energie Chotěbuz - FSV 63 Luckenwalde

1.45

4.30

5.50

+4
05:00 BSG Chemie Leipzig - VSG Altglienicke

4.00

3.55

1.77

+3
05:00 Henan Songshan Longmen FC - Meizhou Hakka FC

1.67

3.70

4.50

+80
05:00 Hamburg am. (U21) - SSV Jeddeloh II

1.83

3.65

3.65

+4
05:00 Ansan Greeners FC - Gwangju FC

4.20

3.35

1.77

+22
05:00 Baerum - Ullensaker

3.60

3.95

1.77

+3
05:00 Chainat FC - Krabi FC

1.73

3.55

4.10

+4
05:00 FC Helsingoer - Hvidovre IF

2.00

3.35

3.25

+24
05:00 Dbk Fortuna Hjoerring - AGF Aarhus

1.35

5.00

6.75

+3
05:30 Aston Villa - Everton

1.83

3.50

4.60

+459
05:30 Tallinna JK Legion - Nomme Kalju

10.00

6.00

1.20

+3
05:30 KAA Gent - Oud-Heverlee Leuven

14.00

7.50

1.15

+4
05:30 Royal Cambodian Armed Forces FA - Phnom Penh Crown FC

3.45

3.80

1.80

+3
05:30 Pekingský technologický institut FC - Suzhou Dongwu

8.50

4.60

1.33

+20
06:00 AB Tårnby - Holstebro BK

1.95

3.60

3.25

+4
06:00 Aarhus Fremad - BK Frem

1.63

4.00

4.30

+6
06:00 Young Boys FD Silkeborg - Dalum IF

1.30

5.25

8.00

+3
06:00 SFB Oure FA - Vanloese IF

4.10

3.90

1.67

+4
06:00 Harju JK Laagri - Ida-Virumaa FC Alliance

1.04

13.00

24.00

+9
06:00 Bodens BK - Umeå FC Akademi

1.04

12.00

28.00

+2
06:00 IFK Hässleholm - Asarums IF FK

1.22

5.75

10.00

06:00 TSV Eintracht Stadtallendorf - FC 1906 Erlensee

1.67

4.30

3.65

+3
06:00 TSV 1860 Munich II - FC Gundelfingen

1.95

3.45

3.35

+4
06:00 St. Kickers - FC Nottingen

1.15

7.75

12.00

+4
06:00 FC St. Pauli - Hansa Rostock (U19)

2.00

4.00

2.80

+4
06:00 Eintracht Bamberg - 1. SC Feucht

1.73

4.10

3.60

+4
06:00 FC Deisenhofen - FC Ingolstadt 04 II

1.70

3.95

3.90

+4
06:00 Husumer SV - Heider SV

6.50

5.75

1.33

+4
06:00 FC Kilia Kiel - SV Eichede

1.63

4.30

3.90

+3
06:00 IFK Kumla FK - Mjölby Ai/FF

1.95

3.40

3.35

+3
06:00 Karlslunds IF HFK - Herrestads AIF

1.63

4.10

4.10

+3
06:00 Angered BK - Yxhults IK

3.40

3.70

1.85

+3
06:00 TSB Flensburg - TSV Pansdorf

1.35

5.50

6.00

+4
06:00 Kuopion Palloseura - PK-35 Vantaa

1.20

7.00

9.00

+3
06:00 1. FC Schweinfurt 05 - Wacker Burghausen

1.67

3.80

4.20

+4
06:00 Turkgucu Mnichov - FC Würzburger Kickers

3.40

3.50

1.95

+4
06:00 SV Elversberg - FSV Zwickau

1.65

3.80

4.60

+79
06:00 SpVgg Oberfranken Bayreuth - VfL Osnabrück

4.00

3.65

1.75

+79
06:00 SSV Ulm 1846 - Bahlinger SC

1.33

4.60

8.00

+3
06:00 TSV Steinbach - 1. FSV Mainz 05 II (U23)

1.60

3.90

4.70

+3
06:00 1. FC Bocholt - Wuppertaler

6.00

4.50

1.43

+4
06:00 Wattenscheid - SC Fortuna Köln

6.75

4.30

1.40

+4
06:00 Holstein Kiel II (U23) - FC Teutonia Ottensen 1905

3.25

3.55

1.97

+4
06:00 Emden - TSV Havelse

3.55

3.35

1.95

+4
06:00 Nakhon Ratchasima FC - Buriram Utd.

9.00

4.80

1.30

+3
06:00 Friska Viljor FC - Storfors AIK

1.22

6.00

9.50

+3
06:00 Kolding IF - Thisted FC

1.57

3.90

4.70

+6
06:15 Johor Darul Ta'zim II FC - Perak FC

1.33

4.80

7.25

+10
06:30 Freiburger FC - FC Holzhausen

1.73

3.85

3.70

+4
07:00 Jammerbugt FC - HIK Hellerup

3.75

3.60

1.83

+6
07:00 Terengganu FC - Sarawak United FC

1.33

4.90

7.75

+12
07:00 Melaka United SA - Sri Pahang FA

2.00

3.45

3.15

+11
07:00 Turkspor Augsburg - TSV 1874 Kottern

3.45

3.50

1.90

+4
07:00 SV Rot-Weiss Hadamar - SV Adler Weidenhausen

1.90

3.75

3.30

+4
07:00 Blumenthaler SV - OSC Bremerhaven

5.50

5.25

1.37

+4
07:00 Sandviks IK - Gottne IF

4.20

3.80

1.67

+3
07:00 Mamelodi Sundowns - Kaizer Chiefs

1.90

3.10

4.00

+24
07:00 Jonkopings Sodra IF - Halmstad

4.60

3.55

1.65

+28
07:00 TJ Jiskra Domažlice - FA Povltavská

1.30

5.50

8.00

+3
07:00 Ullern - Staal Joerpeland IL

1.70

4.10

3.75

+3
07:20 Pogon Grodzisk Mazowiecki - Warta Sieradz

1.40

4.40

6.25

+4
07:30 Offenburger FV - FV Ravensburg

4.40

4.20

1.57

+3
07:30 KSV Baunatal - SC Viktoria 06 Griesheim

1.97

3.90

2.90

+3
07:30 FSV Hollenbach - FC 08 Villingen

4.90

4.40

1.50

+3
07:30 Conwy Borough F.C. - Llandudno FC

3.55

3.40

1.90

+4
07:30 Guilsfield FC - Prestatyn

1.33

5.00

6.75

+3
07:30 Carmarthen Town - Swansea University

1.67

3.70

4.20

+3
07:30 Trefelin BGC - Cambrian&Clydach

3.10

3.80

1.95

+4
07:30 Llantwit Major - Cwmbran Celtic

1.33

5.25

7.00

+3
07:30 Leverkusen - FC Augsburg

1.33

6.00

8.50

+486
07:30 RB Lipsko - 1. FC Köln

1.45

4.50

7.25

+474
07:30 Hoffenheim - VfL Bochum

1.67

4.20

4.60

+456
07:30 Newtown AFC - New Saints

4.20

3.85

1.65

+25
07:30 Bali United FC - Arema

1.67

3.50

4.50

+3
08:00 Coalville Town FC - Alvechurch FC

1.90

3.50

3.45

+4
08:00 Hitchin Town FC - Rushall Olympic FC

3.15

3.60

1.95

+4
08:00 Ilkeston Town FC - Leiston FC

1.80

3.80

3.55

+4
08:00 Needham Market FC - Bromsgrove Sporting FC

1.90

3.60

3.25

+3
08:00 Redditch United FC - Kings Langley FC

1.83

3.45

3.70

+3
08:00 Chesham United FC - Hartley Wintney FC

1.57

3.90

4.80

+4
08:00 Merthyr Saints FC - Bracknell Town FC

3.80

3.75

1.73

+4
08:00 North Leigh FC - Metropolitan Police FC

3.75

3.55

1.77

+3
08:00 Truro City FC - Dorchester Town FC

1.95

3.50

3.30

+3
08:00 Yate Town FC - Hanwell Town FC

1.73

3.70

4.00

+3
08:00 UMF Njardvík - KF Fjardabyggd

1.12

8.00

15.00

+3
08:00 IF Vestri - Fylkir Reykjavik

3.30

4.10

1.80

+12
08:00 Moss FK - Notodden FK

1.35

5.00

6.75

+3
08:00 ATSV Erlangen - TSV Abtswind

1.73

3.75

3.85

+4
08:00 SV Kirchanschoring - SV Erlbach

1.90

3.65

3.25

+4
08:00 Höttur/Huginn - Reynir Sandgerði

1.90

3.65

3.30

+3
08:00 KFS Vestmannaeyjar - Kormákur/Hvöt

1.85

3.75

3.35

+3
08:00 Nyköpings BIS - Varmbols FC

1.04

12.00

24.00

+3
08:00 SSV Jahn Regensburg II (U21) - SpVgg SV Weiden

1.40

4.80

6.00

+4
08:00 SC Internacional RS (U20) - CR Flamengo RJ (U20)

3.20

3.50

1.97

+3
08:00 FC Pyunik - FC Shirak Gyumri

1.37

4.10

8.00

+3
08:00 FC Honka - Hps

1.83

4.10

3.25

+3
08:00 Åland United - Tampereen Ilves

1.25

6.25

8.00

+3
08:00 FC Zurich II (U21) - Etoile Carouge

1.97

3.40

3.25

+9
08:00 Musan Salama - Ilves-Kissat Tampere

2.00

3.80

2.95

+8
08:00 Arsenal - Leicester

1.53

4.40

5.75

+443
08:00 Manchester City - Bournemouth

1.07

12.00

27.00

+419
08:00 Tampereen Ilves - FC Honka

4.20

3.55

1.75

+80
08:00 Alloa Athletic FC - Edinburgh City FC

1.63

3.75

4.70

+13
08:00 Dunfermline Athletic FC - Montrose FC

1.83

3.55

3.70

+13
08:00 Falkirk FC - Peterhead FC

1.53

3.95

5.25

+13
08:00 Forfar Athletic FC - Elgin City FC

1.95

3.40

3.55

+3
08:00 MŠK Žilina - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble

1.67

3.80

4.20

+27
08:00 Billericay Town FC - Cray Wanderers FC

1.63

3.90

4.30

+4
08:00 Bishop's Stortford FC - Haringey Borough FC

1.70

3.75

4.10

+4
08:00 Carshalton Athletic FC - Brightlingsea Regent FC

1.60

3.90

4.60

+4
08:00 Wingate & Finchley FC - Lewes FC

3.45

3.55

1.90

+4
08:00 FC United of Manchester - Atherton Collieries AFC

1.73

3.60

4.20

+3
08:00 Guiseley AFC - Marine FC

1.67

3.75

4.20

+3
08:00 Liversedge FC - Ashton United FC

1.90

3.45

3.55

+3
08:00 Dundela FC - Institute FC

1.80

3.55

3.70

+4
08:00 Matlock Town FC - Whitby Town FC

1.90

3.25

3.65

+3
08:00 South Shields FC - Stalybridge Celtic FC

1.35

4.60

7.00

+4
08:00 Warrington Rylands 1906 FC - Gainsborough Trinity FC

1.95

3.50

3.30

+3
08:00 Warrington Town FC - Morpeth Town AFC

1.97

3.50

3.15

+3
08:00 Coleraine FC - Cliftonville FC

3.75

3.45

1.83

+17
08:00 Crusaders FC - Dungannon Swifts FC

1.33

4.90

7.75

+18
08:00 FC Baník Ostrava - FC Fastav Zlín

1.80

3.45

4.20

+80
08:00 Accrington Stanley FC - Burton

1.90

3.40

3.85

+82
08:00 Derby County FC - Barnsley FC

1.85

3.25

4.20

+79
08:00 Ipswich Town FC - Milton Keynes Dons FC

1.77

3.35

4.40

+81
08:00 Sheffield Wednesday - Charlton Athletic FC

1.63

3.55

5.00

+78
08:00 AFC Wimbledon - Doncaster Rovers FC

1.95

3.35

3.60

+27
08:00 Northampton Town FC - Hartlepool United FC

1.75

3.55

4.40

+26
08:00 Stockport County FC - Colchester United FC

1.63

3.80

4.70

+28
08:00 Westerlo - Standard Lutych

1.97

3.45

3.60

+87
08:00 FC Flora Tallinn - Narva Trans

1.17

6.75

11.00

+3
08:00 Aberdeen - Motherwell FC

1.77

3.50

4.80

+98
08:00 Glasgow Rangers - St Johnstone FC

1.22

6.75

11.00

+98
08:00 Bromley FC - Altrincham FC

1.90

3.35

3.60

+19
08:00 Chesterfield FC - Aldershot Town FC

1.33

4.60

8.00

+19
08:00 FC Halifax Town - Torquay United

2.00

3.20

3.50

+18
08:00 Solihull Moors FC - Southend United FC

1.70

3.55

4.30

+20
08:00 Yeovil Town - Wrexham AFC

6.75

4.40

1.40

+20
08:00 Banbury United FC - AFC Fylde

3.40

3.40

1.97

+13
08:00 Buxton FC - Curzon Ashton FC

1.83

3.50

3.70

+13
08:00 Farsley Celtic FC - Alfreton Town FC

3.45

3.40

1.90

+13
08:00 Kidderminster Harriers FC - Leamington FC

1.77

3.55

3.85

+13
08:00 King´s Lynn Town FC - Blyth Spartans AFC

1.53

4.00

5.25

+12
08:00 Scarborough Athletic FC - Hereford FC

3.40

3.35

1.95

+13
08:00 Southport - Peterborough Sports FC

1.95

3.35

3.40

+13
08:00 Braintree Town FC - Havant & Waterlooville FC

3.30

3.40

1.97

+13
08:00 Dartford FC - Cheshunt FC

1.43

4.40

6.00

+12
08:00 Eastbourne Borogh FC - Bath City FC

2.00

3.40

3.25

+13
08:00 Weymouth FC - FK Ebbsfleet United

4.60

3.85

1.60

+13
08:00 Dover Athletic FC - Hungerford Town FC

1.95

3.40

3.45

+13
08:00 Farnborough FC - Dulwich Hamlet FC

3.30

3.40

1.97

+12
08:00 Odds BK 2 - Kvik Halden FK

4.30

4.20

1.60

+3
08:00 Arendal FK - FK Oern-Horten

1.20

6.25

9.50

+3
08:00 CR Vasco da Gama RJ - Tombense FC MG

1.53

3.30

7.25

+25
08:00 Hull City AFC - Norwich City FC

3.55

3.45

2.00

+111
08:00 Ekenäs IF - Pargas IF

1.43

4.40

5.75

+25
08:00 FC Lapa - JIPPO Joensuu

18.00

10.00

1.07

+8
08:00 HJS - Grankulla IFK

1.85

3.80

3.35

+8
08:00 Lahden Reipas - KaPa Kapylan Pallo

1.50

4.30

5.00

+7
08:00 SalPa - FC Honka Akatemia

2.00

3.60

3.10

+7
08:00 Chiasso - Biel

1.37

4.60

6.25

+10
08:00 SV Zulte Waregem A - Club Brugge YLA

3.85

3.95

1.70

+4
08:00 LKS Lagow - Korona II Kielce

1.53

4.10

4.80

+4
08:00 Hayes & Yeading United FC - Salisbury FC

1.80

3.60

3.60

+3
08:00 FC Thy - Thistedq - HB Köge

7.75

5.00

1.30

+3
08:20 Sumgayit FK - Qarabag FK

10.00

5.50

1.25

+3
08:30 Zob Ahan Isfahan FC - Persepolis FC

7.00

2.90

1.65

+25
09:00 IL Sandviken - Stabaek Fotball

1.15

7.00

13.00

+3
09:00 Stal Stalowa Wola - KS Wiazownica

1.33

5.50

6.25

+2
09:00 FK Ústí nad Labem - FK Přepeře

1.80

4.00

3.40

+3
09:00 Union Luxemburg - US Mondorf-Les-Bains

1.37

4.60

6.50

+4
09:00 SV 1898 Unter Flockenbach - SC 1929 Waldgirmes

3.15

3.80

1.90

+4
09:00 Zawisza Bydgoszcz - JKS Jarota Jarocin

1.30

5.00

8.00

+4
09:00 Alta IF - Asker Fotball

1.83

3.70

3.45

+3
09:00 Nordlingen - TSV 1882 Landsberg

7.00

5.00

1.33

+4
09:00 Turk Gucu Friedberg - TUS Dietkirchen

1.53

4.40

4.40

+3
09:00 UKS SMS Lodz - Aplg Gdansk

1.17

7.00

12.00

+3
09:00 Lechia Tomaszow Mazowiecki - MKS Mlawianka Mlawa

1.60

3.95

4.60

+4
09:00 KP Starogard Gdanski - Sks Unia Swarzedz

1.57

3.85

4.80

+4
09:00 SCR Altach Youth (YOUTH) - FC Lauterach

1.50

4.50

4.70

+3
09:00 Sportist Svoge - SFC Etar Veliko Tarnovo

3.80

3.05

1.95

+3
09:00 FC Maritsa Plovdiv - Sozopol

1.60

3.85

4.60

+3
09:00 VfB Eichstätt - 1. FC Nuremberg II

3.25

3.50

2.00

+4
09:00 FK Austria Vídeň - WSG Swarovski Tirol

1.73

4.10

4.30

+179
09:00 Celta de Vigo - RCD Espanyol

1.75

3.60

4.90

+433
09:00 LASK Amateure Oo - SK Treibach

1.12

8.00

13.00

+3
09:00 Wolfsberger AC (A) - SV Ried II

2.00

3.70

3.05

+3
09:00 SK HS Kroměříž - FC Baník Ostrava B

1.70

4.10

3.75

+3
09:00 MFK Vítkovice - FK Hodonín

5.50

4.70

1.43

+3
09:00 FC Slovan Velvary - FK Teplice B

1.43

4.50

5.75

+3
09:00 KS Legionovia Legionowo - Olimpia Zambrow

1.43

4.40

6.00

+4
09:00 Jagiellonia II Bialystok - Pilica Bialobrzegi

1.85

3.85

3.35

+4
09:00 GKS Pniowek Pawlowice - KS Polonia Nysa

1.80

3.80

3.50

+4
09:00 KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Wisloka Debica

1.80

3.45

3.90

+3
09:00 Orleta Radzyn Podlaski - Unia Tarnow

1.85

3.50

3.65

+3
09:15 Uruguay Montevideo FC - Rampla Juniors

1.90

3.10

3.85

+3
09:30 Nd Bilje - NK Bistrica

1.75

3.70

3.90

+4
09:30 NK Posusje - Doboj

1.67

3.50

4.60

+9
09:30 Mura Murska Sobota - Tabor Sezana

1.47

4.00

6.00

+20
09:30 KS Gornik Zabrze - FKS Stal Mielec

1.67

3.80

4.40

+79
09:30 SV Stripfing - SC Neusiedl am See 1919

1.37

4.80

6.00

+3
09:30 SR WGFM Donaufeld - Wiener Sport-Club

3.30

4.30

1.75

+3
09:30 NK Dob - ND Beltinci

1.90

3.40

3.60

+3
09:30 Primorje Ajdovscina - Fuzinar Ravne

1.97

3.40

3.30

+4
09:30 NK Dugopolje - NK Croatia Zmijavci

1.70

3.60

4.20

+3
09:30 NK Dubrava - HNK Vukovar 1991

1.95

3.10

3.60

+3
09:30 NK BSK Bijelo Brdo - NK Hrvatski Dragovoljac

2.00

3.15

3.35

+3