Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir deneyim sağlamak için, sitemiz dışı firmalara ve kendi sitemize ait çerezler kullanmaktayız. Sitemizi kullanıyor olmakla bu çerezlerin kullanımını da kabul etmiş bulunmaktasınız.
Spor dalları

sonraki oyunlar:
<1h 3h 6h 12h 24h 48h 72h
Go
Veriler yükleniyor...

Oranın altında: 2,00

05.08.2020

08:00 ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - Academica Clinceni

1,27

4,80

10,00

+26
08:00 FC Chindia Targoviste - FC Voluntari

3,90

3,20

1,90

+24
09:00 Sahab SC - Al Jazeera Club Amman

5,50

3,65

1,55

+5
09:00 Debreceni Eac - Debrecen

10,00

6,00

1,22

+5
09:00 NK Maribor - Reims

3,30

3,55

1,95

+12
09:00 FC Chambly Oise - Stade Lavallois Mayenne FC

1,57

3,60

5,50

+11
09:00 J. Bialystok - Znicz Pruszkow

1,12

8,25

13,00

+11
09:00 St. Pölten - SK Slavia Prag

6,75

5,25

1,33

+12
09:00 SK Slovan Bratislava - Fastav Zlin

1,80

3,75

3,65

+12
09:00 FC Koper - Ferençvaroş TC

6,00

4,90

1,40

+11
09:00 Jablonec - FK Pardubice

1,63

4,20

4,00

+11
09:00 SK Cierne - SK Javornik Makov

4,30

5,50

1,47

09:00 Novi Pazar - FK Partizan

12,00

6,00

1,20

+25
09:30 FK Prepere - FC Hradec Kralove

8,00

6,25

1,25

+12
09:30 Szentlorinc - Gyirmot FC Gyor

4,00

3,30

1,80

+5
09:30 Tampereen Ilves - Rovaniemen Palloseura

1,35

4,50

8,50

+72
09:30 Seinöjoen - Kuopion Palloseura

4,30

3,35

1,80

+73
09:30 IFK Mariehamn - FC Inter Turku

6,25

4,40

1,43

+75
09:30 AC Kajaani - AC Oulu

3,50

3,30

1,95

+24
09:30 FC KTP Kotka - MyPa Myllykoski

1,33

4,80

7,25

+26
09:30 Jaro FF - Vaasan Palloseura

1,83

3,60

3,70

+24
09:30 KPV Kokkola - Sjk/2

1,30

5,00

8,00

+26
10:00 FK Banik Most-Sous - FK Usti nad Labem

9,50

6,75

1,20

+11
10:00 SK Sasova - FK Salkova

9,50

7,50

1,17

+18
10:00 FC Winterthur - FC Bavois

1,15

7,25

15,00

+64
11:00 Haladas - Szolnoki MAV FC

1,75

3,35

4,30

+4
11:00 Malmö FF - Helsingborg IF

1,22

6,00

13,00

+99
11:00 Hammarby IF - Falkenbergs FF

1,40

4,90

7,25

+104
11:00 FK Rad - FK TSC Backa Topola

8,25

4,40

1,33

+26
11:00 FK Crvena Zvezda - Radnicki Nis

1,17

6,50

12,00

+26
11:30 FC Sheriff Tiraspol - CS Petrocub Hincesti

1,65

3,40

5,00

+3
12:00 Concordia AC SC - CA Tubarao SC

1,60

3,50

5,50

+24
12:00 NK Istra 1961 - HNK Orijent 1919

1,37

4,50

8,00

+69
13:00 HB Torshavn II - AB II

1,40

4,80

6,00

+3
13:00 NSI Runavik II - FC Hoyvi­k

1,30

5,50

7,00

+3
13:00 SC Recife PE - Petrolina PE

1,15

7,50

16,00

+16
13:00 Manchester United - LASK

1,22

6,25

13,00

+149
13:00 Inter Milan - Getafe CF

1,75

3,40

5,40

+161
13:00 FK Vojvodina - FK Cukaricki

1,83

3,35

3,95

+24
Bahis kuponunda