DeutschΕλληνικάEnglishEspañolFrançaisHrvatskiItalianoPortuguêsTürkçePomoć/FAQKontaktNačini plaćanja

Ponuda klađenja

Oklade uživo Last minute Oklade ispod ravnog Danas
‹ 1h 2h 3h 4h 6h Go

Nogomet

Pregled CONCACAF Gold Cup in USA Champions League Europa League Europa League Qualifying Confederations Cup in Rusija (90´) U21 EURO in Poland (90´) U19 European Championships European Supercup in Skopje (90´) Copa Sudamericana (90´) CAF Champions League European Championships Women Friendlies Int. Friendlies Women European Specials Germany Supercup (90´) Njemačka Bundesliga Germany Second League England Premier League England Championship Spain Premier Division France First Division Switzerland Super League Austria Bundesliga Sweden Allsvenskan Sweden Damallsvenskan Sweden Division 1 Sodra Sweden 2nd Division Norra Svealand Sweden 2nd Division Södra Svealand Sweden 2nd Division Norra Gotaland Sweden 2nd Division Östra Götaland Norway Eliteseries Norway First Division Norway 2nd Division Group 1 Norway 3rd Division Finland First League Finland Second League Finland Kakkonen Belarus Vysshaya Liga Kazakhstan Premier League Estonia Meistriliiga Republic Ireland Premier Ireland Division 1 Iceland Cup (90´) Iceland Premier Iceland 1.deild Australia NSW Premier League USA Major League Soccer North American Soccer League Argentinia Copa Argentina Primera B Nacional Argentina Primera B Brazil Cup (90´) Brazil Serie A Brazil Campeonato Brasileiro Women Brazil Serie B Brazil Serie C Peru 1st League Ecuador 1st League Uruguay First League Bolivia Liga Profesional Japan J-League Japan J-2-League China Super League Singapore S-League Egypt Premier (90´) Korea K-League (90´) South Korea K League Challenge Australia NPL Queensland Australia Victoria Premier League Iceland 2.deild Australia NPL Western Australia China League Australia NPL South Australia Thailand Premier League Sweden 2nd Division Norrland WC 2018-Winner EURO 2020-Pobjednik

Tenis

Hokej na ledu

Košarka

American Football

Baseball

Rukomet

Motociklizam

Vrste oklada

Nogomet - Argentina Primera B Nacional

Utakmica

30.06.2017

17:30

CD Santamarina Tandil 2,25

X 2,85

San Martin Tucuman 3,15

18:00

Independiente Rivadavia de Mendoza 1,60

X 3,30

Crucero del Norte 5,50

01.07.2017

10:05

Flandria 2,75

X 2,80

Club Atletico Chacarita Juniors 2,55

12:30

Almagro 1,80

X 3,05

Villa Dalmine 4,40

14:05

Club Atletico Los Andes 3,10

X 2,85

Argentinos Jrs. 2,30

02.07.2017

11:30

Juventud Unida Gualeguaychu 2,55

X 2,75

Instituto 2,80

12:00

Gimnasia Y Esgrima Jujuy 2,55

X 2,80

Nueva Chicago 2,80

13:00

Boca Unidos 2,10

X 2,85

SP Estudiantes San Luis 3,55

16:00

Ferro Carril Oeste 1,60

X 3,25

Club Atletico Parana 5,50

16:15

CA All Boys 2,50

X 2,85

CA Brown de Adrogue 2,80

03.07.2017

18:05

Central Cordoba Sde 2,25

X 2,80

CA Douglas Haig 3,25

Argentina Primera B Nacional

U listiću

kombinirani listić

Brza uplata

Saldo na Vašem računu je 0. Želite li sada uplatiti? Your account balance is too low. Would you like to pay in now ?

Način plaćanja, koji ste zadnji puta koristili":

Sada uplati

()

Odaberite neki drugi način uplate